fbpx

Apsauginėms pertvaroms bus taikomos ypatingos nuolaidos

Apsauginėms pertvaroms bus taikomos ypatingos nuolaidos

Apsauginėms pertvaroms bus taikomos ypatingos nuolaidos

Covid-19 paveikė daugybę verslų, kuriems karantino metu tenka ieškoti geriausių sprendimų kaip apsaugoti klientus bei darbuotojus,  pristaikant prie naujų reikalavimų efektyviai išnaudoti turimas erdves ir nepatirti didelių išlaidų.

X-Module komanda reaguodama į situaciją parengė sprendimų paketą erdvių atskyrimui, apsauginių sienelių ir pertvarų formavimui.

“Suprantame, kad šiuo metu daugeliui verslų atėjo sunkus metas, todėl bendraudami su gamintoju paruošėme erdvių atskyrimo sprendimus, kuriuos galima individualiai pritaikyti prie kiekvieno poreikių. Visiems šiuo laikotarpiu įvykdytiems užsakymams bus taikomos speciali nuolaida – atsižvelgiant į užsakymo dydį nuo 10 iki 40 proc.”, – sako X-Module Lietuva pardavimų vadovas Darius Krasauskas.

Modulinės konstrukcijos sistema X-Module gali tarnauti ne tik kaip mobili pertvara, bet jos pagalba galima lengvai nukreipti žmonių srautus ir išlaikyti reikalingus atstumus tarp stalų. Konstrukcijas galima naudoti įrengiant pertvaras apsauginei funkcijai atlikti, praėjimo tunelius, o taip pat jomis galima pagyvinti interjerą, sukurti naujas prekybines erdves ar naudoti kaip papildomą reklaminį plotą. Pasibaigus šiam laikotarpiui konstrukcijos gali tapti jūsų parodos stendu, lauko reklamos stendu ir pan.

Daugiau informacijos apie X-Module sistemą X-10 rasite paspaudę čia

X-Module katalogas – spausti čia

Norėdami gauti pasiūlymą skambinkite arba siųskite užklausą – spausti čia

X-Module konstrukcijos surinkimas

Naujienlaiškio prenumerata.

Sekite naujausius X-module pasiūlymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!