fbpx

SURENKAMŲ MODULINIŲ GRINDŲ NUOMA

Rezervacija telefonu +370 699 10295, el. paštu info[eta]x-module.lt, arba užpildžius užsakymo formą apačioje.

Dalyvaujate parodoje ir norite išsiskirti? Grindys yra tai, kas papuošia parodos stendą, suteikia jam išskirtinumo. Išsinuomokite išskirtines surenkamas modulines grindis tinkamas įvairiems renginiams. Aukščiausios kokybės grindys, kuriose patogiai paslėpsite visus elektros įvadus, o grindų dizainas padidins „prabangos“ efektą jūsų stende.

Galimas grindų personalizavimas su Jūsų logotipu ar įmonės šūkiu!

Dažniausiai nuomojamos grindys yra dviejų spalvų – juodos ir baltos. Siekiant maksimalaus efekto rekomenduojame kartu išsinuomoti ir modulines konstrukcijas stendui ar foto sienelei įsirengti.

Pagrindas laidams išvedžioti

Pirmasis modulinių grindų sluoksnis – bazė, skirta patogiam kabelių išvedžiojimui. Lengvai ir patogiai paslėpkite parodos stendo laidus. Grindys surenkamos iš plokščių 50 cm x 50 cm

Skirtingų stilių grindų plokštės

Dekoratyvinės uždengimo plokštės. Galite pasirinkti iš juodos ir sidabrinės spalvos. Norint papildomų spalvų arba unikalaus dizaino būtinas išankstinis užsakymas.

Modulinės surenkamos grindys

Grindys atlaikančios dideles apkrovas

Modulinės grindys tinkamos ne tik lengvosioms, bet ir sunkiosioms transporto priemonėms eksponuoti. Grindys pritaikytos atlaikyti iki 3900kg apkrovas. Galimos skirtingos grindų modifikacijos ir grindų užbaigimai.

DUK

Kokia yra modulinių grindų nuomos kaina?

Grindys surinkinėjamos iš 50cmx50cm pagrindų, ant jų dedasi dekoratyvinė ploktė.  Minimali nuomos kaina yra 25 eur +pvm už 1kv.m.  Grindis galima personalizuoti t.y. papuošti įmonės logotipu ir reklaminiai šūkiais. Kiekvieną kartą kaina skaičiuojama individualiai atsiželgiant į kliento poreikius.

Ar teikiate pristatymo į renginius paslaugą?

Taip, galime pristatyti grindis į renginio vietą, galime jas sumontuoti jūsų nurodytoje vietoje. Montavimo ir pristatymo darbai kainuoja papildomai.

Kuriam laikui nuomojamos grindys?

Grindų nuoma skaičiuojama iki 72 val. trunkantiems renginiams. Papildoma diena skaičiuojama 50% pradinės nuomos kainos.

Koks maksimalus nuomojamų grindų dydis?

Galime sumontuoti ir 1000 kv.m. grindis, tačiau tokio dydžio užsakymas turi būti derinamas minimum du mėnesiai iki vykdymo.

KITOS PASLAUGOS

RAUDONO KILIMO NUOMA

Raudono kilimo nuoma nuo 50 eur + PVM

Foto sienelių nuoma. Nuo 100 eur + PVM

Parodinių stendų nuoma

Naujienlaiškio prenumerata.

Sekite naujausius X-module pasiūlymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!