fbpx

SPRENDIMAI PARODOMS

Vienas iš didžiausių iššūkių organizuojant parodas – greitas ekspozicinio ploto paskirstymas. Dirbdami su įvairiomis parodomis žinome, kaip dažnai reikia perbraižyti ir pakeisti stendų dydžius ir jų vietas. Atsiradus naujam dalyviui svarbu turėti galimybę operatyviai priskirti vietą ir pasiūlyti patikimą sprendimą. X-module privalo tapti nauju ginklu Jūsų arsenale! Tai įpatingai lengvai modifikuojama konstrukcijų sistema, kurią operuoti nepaprastai lengva ir tam nereikia jokių įrankių ar specifinių žinių.

Ši Modulinė sistema turi daugybę privalumų lyginant su kitomis parodų stendų sistemomis. Viena iš pagrindinių – lankstumas ir greitis. Jums reikia 90 cm aukščio stalo ar 7 metrų aukščio konstrukcijos, norite virš stendo pakabinti reklaminę iškabą, padaryti didelius įėjimo vartus į parodą, o gal pritrūko foto sienos? Su šia sistema visus šiuos veiksmus padarysite lengvai ir greitai. Moduliai yra tvirti tačiau lengvi ir neužima daug sandėliavimo ploto.

PIRKTI AR NUOMOTIS?

Iš pirmo žvilgsnio tai tikrai lengva apsiskaičiuoti įsivertinus kaip dažnai planuojate eksplotuoti X-Module sistemą, tačiau visko suplanuoti nepavyks.  Įsigiję mažesnį konstrukcijų kiekį Jūs visada turėsite galimybę trūkstamas dalis iš mūsų išsinuomoti. Kadangi tai modulinė sistema, Jūs visada galėsite pasipildyti savo sandėlį ir statyti dar įspūdingesnes konstrukcijas.

Norite gauti daugiau informacijos kaip X-Module sistema gali palengvinti jūsų darbo procesus?

Naujienlaiškio prenumerata.

Sekite naujausius X-module pasiūlymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!