fbpx

Apie mus

Projektuojame ir gaminame modulines konstrukcijų sistemas tinkamas parodoms, renginiams, prekybai, reklamai ir kt.

Esame danų gamintojų X-module D/K atstovai Lietuvoje. Gamintojas daugelį metų tobulino ir patentavo trijų dydžių modulinę sistemą. Rezultatas – sistema kuriai eksploatuoti nereikia jokių įrankių, ji neužima didelio sandėliavimo ploto. Originalus ir tvarus sprendimas už nedidelę kainą.

Dirbdami su parodomis ir įvairaus dydžio įmonėmis supratome, kad kiekvienas siekiame išsiskirti ir atkreipti  į save dėmesį. Esame tikri, kad su mūsų profesionalių darbuotojų  ir X-Module sistemos pagalba jūs rasite tinkamiausią sprendimą reprezentuoti įmonę ar renginį taip, kad būtumėte ryškūs ir matomi visomis prasmėmis!

X-Module suteikia laisvę kūrybai

Modulinės sistemos galimybės suteikia visišką kūrybinę laisvę ir kardinaliai sutrumpina stendo įrengimo laiką. Tai kaip žaidimas su LEGO konstruktoriumi – jungdami įvairių dydžių detales jūs galite manipuliuoti forma, aukščiu ir pločiu, jus riboja tik fantazija. Jeigu ieškote visiškai nestandartinio sprendimo – spalvos, dydžio ar formos, mes galime ir tai įgyvendinti. Susisiekite su mumis ir mes padėsime paversti kūnu net ir drąsiausią jūsų viziją.

Nuo idėjos iki užbaigto produkto tik keletas mažų žingsnių. Su X-Module mes taupome didžiausią jūsų turtą – laiką.

UŽKLAUSOS FORMA

Naujienlaiškio prenumerata.

Sekite naujausius X-module pasiūlymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!