fbpx

STENDŲ NUOMA RENGINIAMS, PARODOMS, KONFERENCIJOMS

Informacija telefonu +37068687806, el. paštu: info[eta]x-module.lt

Išskirtinio, šiuolaikiško, originalaus dizaino informacinių stendų ar parodų stendų nuoma ir pardavimas. Stendai gali būti skirti  produkto pristatymui, informacinio pobūdžio, fotografijos, dailės ar kitos meno rūšies kūrinių ekspozicijai ir kt. Teikiame stendų gamybos, surinkimo ir spausdinimo paslaugas. Spausdiname ant įvairiausių paviršių: aliuminio kompozito, organinio stiklo, PVC ar putų polistirolo ploščių.

Galime paruošti individualius, unikalaus dizaino stendus tiek parodoms, tiek ekspozicijoms ar produktų pristatymui, siūlome ir paslaugų paketą su spauda, apšvietimu, surinkimu ir demontavimu.

Informaciniai stendai, fotografijų, paveikslų parodoms ir kt.

Įvairių formų ir dydžių šiuolaikiški ir mobilūs parodų eksponavimo sprendimai. Stendai pagal jūsų poreikius, išmatavimus ir viziją. Spausdiname ant visų paviršių, galima rėminimo paslauga.

Stendas parodoms

Parodų stendai produkto pristatymams, prekybai, ekspozicijoms

Individualūs sprendimai parodoms. Paruošiame lengvai surenkamas konstrukcijas parodoms užsienyje. Montavimo ir spaudos paslaugos. Stendo dizainas pagal jūsų poreikius ir viziją.

Dideli parodų stendai, parodoms Lietuvoje ir užsienyje

Unikalaus dizaino, neriboto dydžio ir įvairių formų stendai skirti produktų ir paslaugų pristatymams Lietuvos ir užsienio parodose. X-Module aukščiausios kokybės standartas.

DUK

Kokio dydžio parodos stendus nuomojate?

Su X-Module neribojamas parodos stendo dydis. Tai gali būti ir 1 kv/m ir 1000 kv/m stendas. Konstrukcija yra modulinė, todėl galime prisitaikyti prie įvairiausių poreikių.

Ar teikiate pristatymo į renginius paslaugą?

Taip, už iš anksto sutartą mokestį atvykstame į nurodytą vietą, surenkame ir demontuojame stendus.

Kuriam laikui nuomojami stendai?

Stendo nuomos laikotarpis priklauso pagal jūsų poreikius, tai gali trukti ir vieną dieną ir mėnesį ar metus. Užpildykite formą apačioje ir mes pateiksime Jums tinkamiausią sprendimą.

Kas įeina į stendo nuomos kainą?

Standartinė stendo nuomos kaina susideda iš konstrukcijos nuomos, spaudos ir surinkimo paslaugų. Galime pasiūlyti ir stendo apšvietimą, kiliminę dangą, baldus, maketavimo paslaugas ir kt. Turime partnerius su kuriais dirbame, todėl galime pasiūlyti “viskas iš vienų rankų” paslaugą.

MŪSŲ ATLIKTI DARBAI

UŽKLAUSOS FORMA

Naujienlaiškio prenumerata.

Sekite naujausius X-module pasiūlymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!