fbpx

COVID-19 keičia pasaulinį renginių tvarkaraštį. Ką reikėtų daryti?

COVID-19 keičia pasaulinį renginių tvarkaraštį. Ką reikėtų daryti?

COVID-19 keičia pasaulinį renginių tvarkaraštį. Ką reikėtų daryti?

 COVID-19 sudavė stiprų smūgį visam pramogų sektoriui. Žemiau juostos gavo visi renginių organizatoriai ir visiškai nesvarbu, ar jų organizuojami renginiai buvo skirti mažoms grupėms ar tūkstančiams lankytojų. Bandydami prisitaikyti prie dabartinės situacijos renginių organizatoriai stengiasi surasti būdų nukelti suplanuotus renginius į vėlensnias datas, tačiau ne visais atvejais tai pavyksta padaryti. Didelių renginių planavimas užtrunka įpatingai ilgai, todėl laisva data turi būti tinkama ne tik dalyviui, bet ir erdvės sąvininkui, organizatoriui ir lankytojui, aptarnaujančioms įmonėms.  Esant daugybei atšauktų renginių, laisvų datų skaičius yra ribotas, o ir suderinta vėlesnė data negarantuoja jog tuo metu pasaulis jau bus susitvarkęs su viruso problema.

Ką reikėtų daryti?

Jeigu Jūsų pagrindinė veikla renginių organizavimas, tikriausiai suprantate, kad ir atšaukus karantiną prireikės daugybės laiko, kol žmonės pradės palankiai vertinti visas masines susibūrimo vietas. Kiekvienam renginiui reikės skirti daugiau laiko, pastangų ir išlaidų, kad būtų užtikrinta jo sėkmė. Todėl pradėkite ruoštis ir planuoti jau dabar.

Ką renginių organizatorius galėtų veikti COVID-19 karantino metu:

Sekti informaciją – paskirkite komandoje asmenį, kuris stebi ir vertina informaciją ir vyriausybės rekomendacijas susijusias su COVID-19.  Informacija greitai keičiasi, todėl Jūs privalote būti visada priešakyje ir esant būtinumui greitai reaguoti.
Skirti laiko renginių erdvių sprendimams. Dabartiniu metu galite daugiau dėmesio skirti  renginių erdvių projektavimui. Dėliokite erdves taip, kad turėtumėte kuo didesnius praėjimus. Naudokite atitverimus, valdykite pagrindinius sratus, kad sumažintumėte minias vienoje vietoje.
Kurti ir investuoti į sprendimus lankytojams dalyvauti renginiuose virtualiai. Sugalvokite monetizavimo būdus.
Kurti planą ir strategijas. Apsvarstykite visus galimus scenarijus, įsivertinkite galimus finansinius padarinius. Turėkite aiškų veikmų planą jeigu teks atšaukti būsimą renginį, grąžinti pinigus lankytojams ir t.t. Niekas nežino, kiek karantinas užtruks, todėl įsivertinkite visus galimus scenarijus.
Skirti laiko naujų produktų ir paslaugų paieškoms. Darbymečio metu neturite laiko veiklos ir išlaidų optimizavimui. Paprastai naudojamasi per daugybę metų užgyventais resursais ir kontaktais. Dabartiniu “ramybės” metu, skirtikite laiko pasiruošimams, tegul šitas laikas tampa naujų produktų ir paslaugų paieškoms, kurios palengvins jūsų organizavimo iššūkius.

Vienas iš produktų, kurį galėtumėte apsvarstyti – X-Module modulinė konstrukcijų sistema. Tai įpatingai lengvai surenkamas modulinis sprendimas taupantis kiekvieno organizatoriaus laiką ir pinigus erdvių įrengimui. Kreipkitės į mus ir mes papasakosime plačiau apie šį sprendimą ir jo panaudojimo galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata.

Sekite naujausius X-module pasiūlymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!